3 października, 2020

Jerry

Jarosław Bilan

Jerry to człowiek, który po prostu oddycha angielskim. Dla niego używanie polskiego wydaje się być większym problemem niż mówienie po angielsku.

Odrzuca niedziałające metody przyjęte w szkole i zastępuje je swoimi, popartymi około 20-letnią praktyką w nauczaniu. Kładzie szczególny nacisk na umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Podstawą na jego zajęciach są konwersacje, podczas których nauczysz się płynnie rozmawiać po angielsku oraz poznasz wiele słówek i zwrotów. Z nim także przygotujesz się do egzaminów takich, jak: matura, FCE, CAE.

Ciekawostką jest, że uczył kiedyś Łukasza, jednego z nauczycieli naszej szkoły 😉

W wolnym czasie pisze teksty utworów (po angielsku oczywiście) oraz komponuje do nich muzykę. Słucha też angielskiego radia i amerykańskich talk show z takimi osobami jak Jay Leno czy Conan O’Brien.

Jeśli jednak jesteś na początku swojej ścieżki z angielskim, to zaopiekują się Tobą nasi inni nauczyciele – jak już przeskoczysz na poziom, w którym komunikacja w j. angielskim nie będzie barierą, umożliwimy Ci naukę u niego.

Robimy tak dlatego, aby każdy dostał odpowiedniego nauczyciela dla swojego poziomu – na lekcjach u Jerry’ego nie używa się w ogóle języka polskiego!