Otwarte Konwersacje z Jerrym

Powracamy z serią Otwarte Konwersacje!
🗣 Otwarte konwersacje są odpowiedzią na problem z ćwiczeniem mówienia po angielsku.
💬 Chcemy, aby dostęp do możliwości porozmawiania po angielsku był powszechny!

Ideą tego cyklu konwersacji jest
✅ otwarty, łatwy wstęp,
✅ brak przymusu zapisu na kurs,
✅ niska cena – 35 zł za 60 minut konwersacji, niezależnie od tego ile osób pojawi się na zajęciach

Zajęcia będą poprowadzone przez Jerry’ego.

Jerry jest połączeniem nauczyciela i native speakera. Mimo tego, że jest Polakiem, mało osób słyszało go używać języka polskiego.

Jest nauczycielem, który jest idealnym wyborem przy konwersacjach – nie pozwala na zajęciach mówić po polsku. Jest osobą, przy której już przy pierwszym spotkaniu poczujesz się komfortowo. Jednocześnie perfekcyjnie znając zasady języka angielskiego, wytłumaczy Ci popełniane przez Ciebie błędy lepiej niż niejeden native speaker.

Konwersacje prowadzone będą w klubie Anielski Młyn, który mieści się przy ul. Stary Targ 1 w Cieszynie (w budynku jest wejście do banku Santander).

Jest to cykliczne wydarzenie, którego każda edycja będzie ogłaszana na naszym profilu na Facebooku. Jeśli nie jesteś na Facebooku, możesz odwiedzać ten wpis, aby sprawdzać dostępne terminy w formularzu poniżej.

Aby zapisać się na zajęcia wystarczy wypełnić poniższy formularz oraz zapłacić za zajęcia za pośrednictwem DotPay (eprzelew, BLIK, karta płatnicza). Istnieje także możliwość płatności gotówką bezpośrednio przed zajęciami.

UWAGA!

Aby móc zapisać się online, musisz wypełnić dane do faktury VAT.
Jeśli jesteś osobą prywatną, w polu Nazwa Firmy wpisz swoje imię i nazwisko, a w polu NIP wpisz 0.